top of page
BLOK MERMER KANTARI
endüstriyel baskül ve kantarlar 2.png

      Açık alanlarda ya da kapalı alan fabrika ortamlarında özellikle mermer imalatçılarında, dökme maden imalatçılarında, balya, koli ve büyük paketler imal eden firmalar başta olmak üzere bir kurum ve kuruluşta kullanılan mermer blok kantarlarımız mermerlerin, dökme madenlerin, balya paketlerinin, büyük koli ve paketlerin ağırlıkların tespiti ve ağırlık limitlerinin denetlenmesi amacı ile kullanılmaktadır.

DEMİRCİ BASKÜLÜ
endüstriyel baskül ve kantarlar 2.png
endüstriyel baskül ve kantarlar 2.png

Demir ve çelik ürünleri tartım kantarları, demir çelik ürünleri üretim, depolama, işleme ve ticaretini yapan işletmelerde çubuk, boru, profil vb. uzun mamüllerin sehpası işlemleri hızlı ve pratik olarak yapılmaktadır. Güçlü ve ağır çalışma ortamlarına uygun yapısı sayesinde sirkülasyonu yüksek işletmelerde dahi uzun yıllar sorunsuz hizmet verir.

CANLI HAYVAN BASKÜLÜ
endüstriyel baskül ve kantarlar 3.png
endüstriyel baskül ve kantarlar 3.png
endüstriyel baskül ve kantarlar 3.png

Küçükbaş ve büyükbaş hayvanların ticari, gelişiminin izlenmesi, veterinerlik hizmetleri ve sürü ağırlığının tespiti amacıyla besi çiftlikleri, hayvan borsaları, entegre et işleme tesisleri başta olmak üzere besicilik sektöründe hayvan tartımı amacıyla tasarlanmıştır.

MONARAY KANTAR
endüstriyel baskül ve kantarlar 3.png
endüstriyel baskül ve kantarlar 3.png

Entegre et tesisleri, kesimhaneler, soğuk hava depoları ve perakende sektörü et mal kabul reyonları başta olmak üzere büyükbaş ve küçükbaş et karkaslarının monoray taşıma sistemi üzerinde tartımı amacıyla tasarlanmıştır. İşletme ihtiyaçlarına göre belirlenen ray kesitine kısa sürede ve az maliyetle kurularak zaman ve işgücünden tasarruf sağlamaktadır.

endüstriyel baskül ve kantarlar 4.png
ELEKTRONİK BASKÜLLER

Üretim, depolama, sevkiyat, kontrol, kalite ve ticaret süreçleri başta olmak üzere tüm endüstrilerde geniş bir kullanım sahası bulunan Elektronik Basküller, çelik konstrüksiyondan sağlam ve dayanıklı yapıları ile ağır  endüstri koşullarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

CHECKWEIGHER BANT KANTARI 
endüstriyel baskül ve kantarlar 4.png

Üretilen mamüllerin ağırlıklarını bant üzerinden geçerken bir bir tespit ederek hatalı ürünlerin ayıklanması amacı ile üretilmiştir. Müşterinin isteklerine modüler yapısı sayesinde kolaylıkla adepte olabilen gıda ve ilaç sektörlerindeki sıkı yönetmelikler ön görülerek tasarlanmıştır.

DOZAJLAMA KANTARI
endüstriyel baskül ve kantarlar 5.png

Granül toz talaş, tuz yada sıvı halindeki hassas malzemeler ürün grubumuzdaki dozajlama kontrolör yada terminalleri ile hızlı ve yüksek doğrulukta otomatik dozajlama yapabilirsiniz. Otomatik sistemler sayesinde karışım esnasında oluşacak mekanik titreşimlerle, kimyasal tepkimelerin neden olduğu tüm tölerans sapmaları da minimalize edilir. Çözüme odaklı özel uygulamalar işlemlerinizi hızlandırır, üretim kalitenizi artırır ve geri dönüşlerinizi azaltarak tüm sisteminizi optimize eder. Dozajlama sistemlerimiz, yüksek hassasiyetli terazilerimiz ve tartım modüllerimizin bileşiminden oluşturularak en üstün çözümü yakalamanıza yardımcı olur.

bottom of page